Publications Office of the EU
Francúzsko-Bordeaux: Vybavenie miest a obcí - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Bordeaux: Vybavenie miest a obcí

  • Uverejnené
    27/07/2021
  • Lehota
    10/09/2021
  • Zrušené
    29/10/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
institut polytechnique de Bordeaux
Miesto plnenia
NUTS code: FRI12 Gironde
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRI12 Gironde
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34928400 Vybavenie miest a obcí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
145,123.35 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
BxINP_2021-17
Opis

fourniture et pose d'abris vélos à proximité des bâtiments A et B de l'enscbp - bordeaux INP

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=799423&orgAcronyme=f2h
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/09/2021 12:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.