Publications Office of the EU
Nemecko-Kolín: Projektovanie mostov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Kolín: Projektovanie mostov

  • Uverejnené
    23/09/2017
  • Lehota
    15/11/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Köln – Zentrales Vergabeamt
Miesto plnenia
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71322300 Projektovanie mostov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2017-0054-69-4
Opis

Vergabe von Planungsleistungen für den Ersatzneubau der Brücke Frankfurter Straße (B8) über die B55 und Planungsleistung Behelfsbrücke.
Leistungen der Objektplanung für Ingenieurbauwerke gemäß §43 HOAI 2013, Tragwerksplanung gemäß §51 HOAI 2013, Objektplanung Verkehrsanlagen gemäß §47 HOAI 2013 sowie besondere Leistungen.
Der Abruf der Leistungen erfolgt stufenweise, zunächst die Leistungsphasen 1-3.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadt Köln – Zentrales Vergabeamt
Poštová adresa: Willy-Brandt-Platz 2
Mesto: Köln
Kód NUTS: DEA23
PSČ: 50679
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: 271-2 – Submissionsdienst
Hlavná adresa: http://www.stadt-koeln.de
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXQ0YYRYH7S
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.