Publications Office of the EU
Časť 18 Záverečné upratovanie budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Časť 18 Záverečné upratovanie budov

  • Uverejnené
    03/07/2026
  • Lehota
    27/07/2026
  • Otváranie ponúk
    27/07/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gemeinde Michendorf, Die Bürgermeisterin
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45113000 Práce na stavenisku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
D221004_18_26
Opis

Obec Michendorf má v úmysle udeliť novú výstavbu pochybnej športovej haly pre základnú a strednú školu Wilhelmshorst v niekoľkých častiach. Tento postup sa vzťahuje na časť 18 záverečné upratovanie budov. Zweifeldhalle bude postavený na pozemku Wilhelmshorst základnej a strednej školy. Škola je umiestnená v obytnej štvrti s otvorenými budovami, ktorá pozostáva hlavne z rodinných domov. Priamo vedľa stavby je stará športová hala, ktorá má zostať v prevádzke až do dokončenia novej budovy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y54HSDY
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y54HSDY
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/07/2026 10:01
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.