Publications Office of the EU
Rakúsko-Viedeň: Koberce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakúsko-Viedeň: Koberce

  • Uverejnené
    01/02/2023
  • Lehota
    14/02/2023
  • Udelenie zákazky
    20/11/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ÖBB-Technische Services-GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: AT13 Wien
Sídlo kupujúceho
NUTS code: AT130 Wien
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
39531000 Koberce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
333,938.88 EUR
Referenčné číslo ponuky
94018
Opis

Lieferung von Teppichbelag für das Railjet Umbau Projekt

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.provia.at
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
333,938.88 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Tisca Tischhauser AG
Poštová adresa:
Mesto: Bühler
PSČ:
Krajina: AUT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.