Publications Office of the EU
Nemecko-Lipsko: Evakuačné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Lipsko: Evakuačné služby

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Lehota
    02/05/2022
  • Otváranie ponúk
    03/05/2022
  • Udelenie zákazky
    22/07/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Leipzig, Hauptamt
Miesto plnenia
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
98392000 Evakuačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
811,195.97 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.02 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
L-10.61-2022-00134
Opis

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.evergabe.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/05/2022 00:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.