Publications Office of the EU
Nemecko-Ilmenau: Číslicovo riadené kovoobrábacie stroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Ilmenau: Číslicovo riadené kovoobrábacie stroje

  • Uverejnené
    07/06/2019
  • Lehota
    18/07/2019
  • Otváranie ponúk
    18/07/2019
  • Udelenie zákazky
    12/08/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Miesto plnenia
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42632000 Číslicovo riadené kovoobrábacie stroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
249,854.55 EUR
Referenčné číslo ponuky
TU-053/19-24-MN
Opis

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Poštová adresa: Max-Planck-Ring 14
Mesto: Ilmenau
Kód NUTS: DEG0F
PSČ: 98693
Krajina: DEU
Hlavná adresa: http://www.tu-ilmenau.de
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/07/2019 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
249,854.55 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DMG Mori Academy GmbH
Poštová adresa: Gildemeisterstraße 60
Mesto: Bielefeld
PSČ: 33689
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.