Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby

  • Uverejnené
    24/06/2022
  • Lehota
    05/08/2022
  • Udelenie zákazky
    26/09/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Královéhradecký kraj
Miesto plnenia
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85300000 Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,702,332.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,702,332.00 CZK
Podrobnosti nájdete v každej časti
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem této Veřejné zakázky je zajištění služby sociálně terapeutické dílny pro osoby s mentálním postižením. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
§3 písm. i) ZZVZ - řízení pro zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ.
Odhadovaná hodnota
5,702,332.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
5,702,332.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Apropo Jičín, o.p.s.
Poštová adresa: Jičín 13
Mesto: Jičín
PSČ: 50601
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.