Publications Office of the EU
Nemecko-Frankfurt nad Mohanom: Stavebné práce na reťazovkových vedeniach - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Frankfurt nad Mohanom: Stavebné práce na reťazovkových vedeniach

  • Udelenie zákazky
    08/11/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
DB Netz AG (Bukr 16)
Miesto plnenia
NUTS code: DE946 Ammerland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45234160 Stavebné práce na reťazovkových vedeniach
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
7,831,028.11 EUR
Referenčné číslo ponuky
19FEI39730
Opis

ABS Oldenburg-Wilhelmshaven Ausbaustufe IIIb PFA 1; OLA

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
7,831,028.11 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Rail Power Systems GmbH
Poštová adresa:
Mesto: München
PSČ:
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.