Publications Office of the EU
Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK

  • Uverejnené
    21/05/2024
  • Lehota
    17/06/2024
  • Otváranie ponúk
    17/06/2024
  • Udelenie zákazky
    22/07/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144400 Vozidlá na údržbu ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,813,067.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
ID 505806
Opis

Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK“. Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Orava: Podvozok 6x6, univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, sklápacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, Univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Spolu za 5 ks. Predmetom zákazky je aj zaškolenie obsluhy k predmetu zmluvy, ktorá tvorí prílohu k týmto súťažným podkladom, Predávajúcim na mieste dodania, vrátane dodania písomnej dokumentácie patriacej k predmetu tejto zmluvy, (odovzdávací a preberací protokol, záznam zaškolenia obsluhy, servisná knižka, návod na obsluhu a údržbu, katalóg náhradných dielov, záručný list, osvedčenia o evidencii časť II. pre podvozky, technické osvedčenia pre sýpacie nadstavby, technické osvedčenia pre snehové pluhy, technické osvedčenia pre univerzálne výmenné nadstavby prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, technické osvedčenia pre zametacie nadstavby, technické osvedčenie pre sklápaciu nadstavbu a ostatnú dokumentáciu vyplývajúcu, potrebnú v čase odovzdania predmetu tejto zmluvy na zápis do osvedčenia o evidencii - časť II, a to podľa platnej legislatívy, najmä zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č.8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v deň dodania alebo v termíne určenom Kupujúcim. Písomná dokumentácia bude vyhotovená v slovenskom jazyku.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/06/2024 09:10
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Najnižšia celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Odhadovaná hodnota
1,813,067.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KOBIT - SK, s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Dolný Kubín
PSČ: 02601
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.