Publications Office of the EU
Nemecko-Lauf: Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Lauf: Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie

  • Uverejnené
    07/05/2021
  • Lehota
    02/06/2021
  • Otváranie ponúk
    02/06/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Lauf Bauamt FB5
Miesto plnenia
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2021-5.2-V090
Opis

Generalsanierung Bertleinschule Lauf an der Pegnitz Bauabschnitt 1b – Heizungsinstallation.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/802D950A-B59D-44F4-90A2-6322D8DF4E9D
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/06/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.