Publications Office of the EU
Rumunsko-Vaslui: Naftové palivo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Vaslui: Naftové palivo

  • Uverejnené
    15/11/2014
  • Lehota
    29/12/2014
  • Otváranie ponúk
    29/12/2014
  • Udelenie zákazky
    16/01/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Goscom Vaslui SA
Miesto plnenia
NUTS code: RO216 Vaslui
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09134200 Naftové palivo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
885,600.00 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
885,600.00 RON
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Achizitie motorina Euro 5 pentru anul 2015.Cantitatea va fi in intervalul 125000 si 180000 litri la 15 grade Celsius,valoarea minima fiind cea estimata pana la 31.12.2015, cea maxima reprezentand valoarea estimata globala ce cuprinde si valoarea posibilelor suplimentari. Suplimentarea cantitatilor este conditionata de existenta resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/12/2014 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
885,600.00 RON
Konečná hodnota zákazky
885,600.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Oscar Downstream SRL
Poštová adresa: Str. Atomistilor nr. 14
Mesto: Magurele
PSČ: 77125
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.