Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Propagačné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Propagačné služby

  • Oznámenie výsledkov
    08/03/2017
  • Odhad zverejnenia
    01/05/2017
  • Uverejnené
    06/05/2017
  • Lehota
    05/06/2017
  • Otváranie ponúk
    13/06/2017
  • Udelenie zákazky
    13/10/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Ayuntamiento de Madrid, Área de Gobierno de Medio Ambiente y Movilidad
Miesto plnenia
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79342200 Propagačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
165,280.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
140,467.92 EUR
Referenčné číslo ponuky
300/2017/00374
Opis

Realización de campañas de mediación social y sensibilización sobre ocio nocturno responsable en la ciudad de Madrid.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Ayuntamiento de Madrid, Área de Gobierno de Medio Ambiente y Movilidad
Vnútroštátne registračné číslo: P2807900B
Poštová adresa: calle Montalbán, 1
Mesto: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28014
Krajina: ESP
Hlavná adresa: www.madrid.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/06/2017 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
165,280.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
140,467.92 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Prointec, S.A.
Poštová adresa: c/ San Julián, 1
Mesto: Alcobendas
PSČ: 28108
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.