Publications Office of the EU
Poľsko-Boguszów-Gorce: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Boguszów-Gorce: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    19/10/2020
  • Lehota
    19/11/2020
  • Otváranie ponúk
    19/11/2020
  • Udelenie zákazky
    11/01/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Miesto plnenia
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
9,954,679.32 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,555,435.50 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
10
Referenčné číslo ponuky
SA.270.23.2020.ACH
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 6 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz podwozu drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wałbrzych w roku 2021.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Skarb Państwa, PGL LP, Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Poštová adresa: ul. Miła 2
Mesto: Boguszów-Gorce
Kód NUTS: PL517
PSČ: 58-372
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Agnieszka Chlipała
Hlavná adresa: http://www.walbrzych.wroclaw.lasy.gov.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/11/2020 08:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.