Publications Office of the EU
Nemecko-Mannheim: Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Mannheim: Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie

  • Uverejnené
    22/08/2022
  • Lehota
    27/09/2022
  • Udelenie zákazky
    20/12/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Mannheim - FB 60 - Fachbereich Baurecht. Bauverwaltung.Denkmalschutz.
Miesto plnenia
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,272,804.92 EUR
Referenčné číslo ponuky
52-41-201725600-037
Opis

Lufttechnische- und Kälteanlagen

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.auftragsboerse.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,272,804.92 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: HTS Haustechnischer Service GmbH
Poštová adresa: Robert-Mayer-Str. 1
Mesto: Ludwigshafen
PSČ: 67065
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.