Publications Office of the EU
Španielsko-Valladolid: Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Valladolid: Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby

  • Oznámenie výsledkov
    20/11/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Concejalía Delegada del Área de Movilidad y Espacio Urbano del Ayuntamiento de Valladolid
Miesto plnenia
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES418 Valladolid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
9/2020
Opis

El objeto del acuerdo marco es la homologación de los proveedores de servicios de control de calidad de las obras municipales.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.