Publications Office of the EU
Francúzsko-Toulouse: Inštalovanie výťahov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Toulouse: Inštalovanie výťahov

  • Uverejnené
    25/04/2022
  • Lehota
    23/05/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
université Toulouse 1 Sciences Sociale
Miesto plnenia
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45313100 Inštalovanie výťahov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
83,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2021-24²
Opis

la présente consultation fait suite à la déclaration sans suite du lot 19 du marché initial 2021-24. Le présent marché a pour objet des travaux pour la construction d'un bâtiment universitaire de 5.800m² SP. L'Opération comprend la construction d'un Gymnase de Type C (26 x 44 x 9 m), tribune mobile de 200 places, mur d'escalade, salle de cardio-training et locaux annexes, 1 amphithéâtre colloque de 300 places, 2 amphithéâtres d'enseignement de 350 places, 2 salles de TD de 100 places, le service de la Médecine préventive universitaire, le service de la Médecine du Travail. Lot 19 Appareils élévateurs

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_4lebVWN8Xk
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
83,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.