Publications Office of the EU
E-Madrid: Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku)

  • Uverejnené
    30/11/2011
  • Lehota
    12/01/2012
  • Otváranie ponúk
    09/02/2012
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Instituto Nacional de Estadística INE
Miesto plnenia
NUTS code: ES España
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72230000 Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,845,762.71 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
01001740063N
Opis

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Registro General del INE
Poštová adresa: Estebanez Calderon, 2
Mesto: Madrid
PSČ: 28020
Krajina: ESP
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/02/2012 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,845,762.71 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.