Publications Office of the EU
GGS Merkstein strešné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

GGS Merkstein strešné práce

  • Uverejnené
    03/05/2024
  • Lehota
    12/06/2024
  • Otváranie ponúk
    12/06/2024
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Herzogenrath
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45261210 Pokrývačské práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
464,444.26 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2024.04.A60.005
Opis

Strešné práce

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/06/2024 10:00
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
464,444.26 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.