Publications Office of the EU
Slovensko-Banská Bystrica: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Slovensko-Banská Bystrica: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    27/09/2016
  • Lehota
    02/11/2016
  • Otváranie ponúk
    03/11/2016
  • Udelenie zákazky
    05/12/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Miesto plnenia
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
755,098.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
755,088.96 EUR
Referenčné číslo ponuky
03/15/2017
Opis

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Vnútroštátne registračné číslo: 36038351
Poštová adresa: Námestie SNP 8
Mesto: Banská Bystrica
Kód NUTS: SK032
PSČ: 975 66
Krajina: SVK
Kontaktná osoba: Ing. Ján Šarík
Hlavná adresa: http://www.lesy.sk
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/11/2016 10:00
Kód CPV

77200000 - Lesnícke služby

77211000 - Služby súvisiace s ťažbou dreva

77210000 - Ťažba dreva

77230000 - Služby súvisiace s lesníctvom

Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
755,098.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
755,088.96 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Di Mihálik, s.r.o.
Poštová adresa: Jesenského 1089/11
Mesto: Žilina
PSČ: 010 01
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Eurolesy s.r.o.
Poštová adresa: Nálepkova 7
Mesto: Brezno
PSČ: 977 01
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Leslan s.r.o.
Poštová adresa: Vyšovec 58/19
Mesto: Selce
PSČ: 976 11
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Lesné práce s.r.o.
Poštová adresa: Ondrej nad Hronom 451
Mesto: Brusno
PSČ: 976 62
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Bodor, s.r.o.
Poštová adresa: Do uhliska 428/2
Mesto: Ružomberok
PSČ: 034 03
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Kútik DKD s.r.o.
Poštová adresa: Za štadiónom 705/5
Mesto: Nemecká
PSČ: 976 97
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Forestra s.r.o.
Poštová adresa: Lesnícka 79
Mesto: Horné Srnie
PSČ: 914 42
Krajina: SVK

Oficiálny názov: K.K. Ťažby s.r.o.
Poštová adresa: Lichardova 21
Mesto: Slovenská Ľupča
PSČ: 976 13
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Radoslav Gavalda
Poštová adresa: Pod Babou 101/28
Mesto: Poniky
PSČ: 976 33
Krajina: SVK

Oficiálny názov: DR Drevo s.r.o.
Poštová adresa: Skubínska cesta 86
Mesto: Banská Bystrica
PSČ: 974 09
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Jozef Karas
Poštová adresa: Liesek 825
Mesto: Liesek
PSČ: 027 12
Krajina: SVK

Oficiálny názov: Družstvo Slovakia
Poštová adresa: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Mesto: Zvolen
PSČ: 976 01
Krajina: SVK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.