Publications Office of the EU
PL-Chorzów: Časti železničných alebo električkových lokomotív alebo železničných koľajových vozidiel; železničné zariadenia na riadenie dopravy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Chorzów: Časti železničných alebo električkových lokomotív alebo železničných koľajových vozidiel; železničné zariadenia na riadenie dopravy

  • Uverejnené
    10/07/2012
  • Lehota
    16/08/2012
  • Otváranie ponúk
    16/08/2012
  • Udelenie zákazky
    10/09/2012
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34630000 Časti železničných alebo električkových lokomotív alebo železničných koľajových vozidiel; železničné zariadenia na riadenie dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
11,070,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10,389,810.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
UE/ZUR/440/2012
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa napędów asynchronicznych oraz elektrycznych przetwornic statycznych do wagonów tramwajowych typu 105 N” w ramach realizacji Projektu: „Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej w Aglomeracji Górnośląskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, POIŚ.07.03.00-00-012/11 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/08/2012 10:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
11,070,000.00 PLN
Konečná hodnota zákazky
10,389,810.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Zakład Elektroniki Przemysłowej Enika Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Morgowa 11
Mesto: Łódź
PSČ: 91-223
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.