Publications Office of the EU
E-La Coruña: Opravy a údržba zariadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

E-La Coruña: Opravy a údržba zariadenia

  • Uverejnené
    17/11/2011
  • Lehota
    26/12/2011
  • Udelenie zákazky
    09/03/2012
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Diputación Provincial de A Coruña
Miesto plnenia
NUTS code: ES111 A Coruña
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45259000 Opravy a údržba zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
108,895.76 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
347,813.04 EUR
Referenčné číslo ponuky
7815/2011
Opis

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
108,895.76 EUR
Konečná hodnota zákazky
347,813.04 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Poštová adresa: Camiño da Cima, 24 Baixo
Mesto: Ourense
PSČ: 32004
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.