Publications Office of the EU
Španielsko-Palma: Poistenie motorových vozidiel - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Palma: Poistenie motorových vozidiel

  • Uverejnené
    23/06/2018
  • Lehota
    20/07/2018
  • Otváranie ponúk
    06/08/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Miesto plnenia
NUTS code: ES53 Illes Balears
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES53 Illes Balears
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66514110 Poistenie motorových vozidiel
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
837,568.75 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
CC 1/2018 AM
Opis

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Vnútroštátne registračné číslo: S0711001H
Poštová adresa: C/ Palau Reial, 17
Mesto: Palma
Kód NUTS: ES53
PSČ: 07001
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Hlavná adresa: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/08/2018 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
837,568.75 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.