Publications Office of the EU
SI-Brežice: Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál

  • Uverejnené
    16/03/2012
  • Lehota
    23/04/2012
  • Otváranie ponúk
    23/04/2012
  • Udelenie zákazky
    18/07/2012
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SB Brežice
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
394,390.50 EUR
Počet častí
53
Referenčné číslo ponuky
5/12-15 JNb
Opis

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/04/2012 10:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.