Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Rôzne liečivá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Rôzne liečivá

  • Uverejnené
    03/07/2012
  • Lehota
    13/08/2012
  • Otváranie ponúk
    14/08/2012
  • Udelenie zákazky
    01/10/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Miesto plnenia
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33690000 Rôzne liečivá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
457,810.70 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,905,081.10 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
213
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/08/2012 12:00
Miesto plnenia
Kód CPV

33690000 - Rôzne liečivá

33600000 - Farmaceutické výrobky

33675000 - Antihistaminiká na systémové použitie

33621300 - Antianemické prípravky

33621100 - Antitrombotické činidlá

33642200 - Kortikosteroidy na systémové použitie

33642000 - Systémové hormonálne prípravky okrem pohlavných hormónov

33661000 - Liečivá pre nervový systém

33613000 - Preháňadlá

33622700 - Kalciové upchávače kanálikov

33692210 - Roztoky pre parenterálnu výživu

33615100 - Inzulín

33617000 - Minerálne doplnky

33651000 - Všeobecné antiinfekčné látky na systémové použitie a očkovacie látky

33622500 - Antihemoroidiká na lokálne použitie

33620000 - Liečivá pre krv, krvotvorné orgány a srdcovocievny systém

33622300 - Diuretiká

33661500 - Psycholeptiká

33622100 - Liečivá pre srdcovú terapiu

33661300 - Antiepileptiká

33661100 - Anestetiká

33662000 - Liečivá pre zmyslové orgány

33692700 - Glukózové roztoky

33610000 - Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu

33614000 - Antidiaroiká, črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá

33673000 - Liečivá pre obštrukčné ochorenie dýchacích ciest

33631400 - Antibiotiká a chemoterapeutiká na dermatologické použitie

33730000 - Výrobky na starostlivosť o oči a korekčné šošovky

33631600 - Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky

33621400 - Krvné náhrady a prečisťovacie roztoky

33621200 - Antihemoragiká

33621000 - Liečivá pre krv a krvotvorné orgány

33640000 - Liečivá pre močovopohlavný systém

33611000 - Liečivá pre poruchy súvisiace s kyselinou

33622800 - Činidlá pôsobiace na renín-angiotenzínový systém

33622600 - Betablokátorové činidlá

33632100 - Protizápalové a protireumatické prípravky

33693000 - Ostatné terapeutické výrobky

33632300 - Prípravky proti pakostnici

33670000 - Liečivá pre dýchací systém

33651100 - Látky ničiace baktérie na systémové použitie

33674000 - Prípravky proti kašľu a nachladnutiu

33622400 - Vazoprotektory

33661600 - Psychoanaleptiká

33622200 - Antihypertenzíva

33661400 - Liečivá proti Parkinsonovej chorobe

33622000 - Liečivá pre srdcovocievny systém

33661200 - Analgetiká

33612000 - Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy

33662100 - Oftalmologiká

33696800 - Kontrastné prostriedky na röntgenovanie

33692000 - Lekárske roztoky

33616000 - Vitamíny

33652100 - Antineoplastické činidlá

33692400 - Perfúzne roztoky

Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.