Publications Office of the EU
Poľsko-Krakov: Ekonomický prieskum - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Krakov: Ekonomický prieskum

  • Oznámenie výsledkov
    04/02/2020
  • Odhad zverejnenia
    16/03/2020
  • Uverejnené
    04/06/2020
  • Lehota
    17/06/2020
  • Otváranie ponúk
    17/06/2020
  • Udelenie zákazky
    14/07/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Województwo Małopolskie – Urząd Marszałkowski
Miesto plnenia
NUTS code: PL21 Małopolskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL21 Małopolskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79311400 Ekonomický prieskum
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
105,325.20 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
80,705.88 PLN
Referenčné číslo ponuky
SG-VIII.272.2.2020
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa analityczna polegająca na pomiarze wpływu inteligentnej specjalizacji na rozwój gospodarczy Małopolski.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 3 do SIWZ.
3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SIWZ.
4. Jeśli w opisach przedmiotu zamówienia występują: nazwy znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, należy to traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku dopuszczalne są produkty równoważne pod względem konstrukcji, parametrów, przeznaczenia.
5. Zamawiający zgodnie z dyspozycją art. 29 ust. 3a ustawy nie wymaga, aby osoba/osoby uczestnicząca/uczestniczące w realizacji zamówienia, była/były zatrudniona/zatrudnione przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/06/2020 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
105,325.20 PLN
Konečná hodnota zákazky
80,705.88 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: LB&E Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Książenicka 98
Mesto: Podkowa Leśna
PSČ: 05-807
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.