Publications Office of the EU
Francúzsko-Albert: Architektonické a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Albert: Architektonické a súvisiace služby

  • Uverejnené
    10/05/2023
  • Lehota
    15/06/2023
  • Udelenie zákazky
    07/11/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
com de communes du pays du coquelicot
Miesto plnenia
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE23 Somme
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71200000 Architektonické a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
20,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
S-2023-10
Opis

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://marchespublics596280.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
20,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Poštová adresa: 60 rue Sainte Catherine
Mesto: Lille
PSČ: 59800
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.