Publications Office of the EU
Španielsko-Barcelona: Odstraňovanie biologického odpadu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Barcelona: Odstraňovanie biologického odpadu

  • Uverejnené
    07/10/2017
  • Lehota
    28/11/2017
  • Otváranie ponúk
    04/12/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Fundació Parc Científic de Barcelona
Miesto plnenia
NUTS code: ES España
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES España
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90524300 Odstraňovanie biologického odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
390,257.88 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
05/17-CO
Opis

El objeto de la licitación es la contratación del servicio de retirada, transporte, gestión y eliminación de residuos biosanitarios, químicos y otros residuos industriales producidos en los laboratorios de investigación del Parc Científic de Barcelona (PCB).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Fundació Parc Científic de Barcelona
Vnútroštátne registračné číslo: G61482832
Poštová adresa: c/ Baldiri Reixac, 10-12, Edificio Clúster-Oficines, planta 1ª
Mesto: Barcelona
Kód NUTS: ES
PSČ: 08028
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: M.ª del Carmen Sanz
Hlavná adresa: www.pcb.ub.edu
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/12/2017 11:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.