Publications Office of the EU
Nemecko-Baden-Baden: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Baden-Baden: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál

  • Uverejnené
    12/05/2021
  • Lehota
    07/06/2021
  • Otváranie ponúk
    08/06/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Südwestrundfunk
Miesto plnenia
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
EU-I/T 1/2021
Opis

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Südwestrundfunk
Poštová adresa: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Mesto: Baden-Baden
Kód NUTS: DE121
PSČ: 76530
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.swr.de
Elektronicky:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/06/2021 09:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.