Publications Office of the EU
Taliansko-Rím: Architektonické, inžinierske a plánovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Rím: Architektonické, inžinierske a plánovacie služby

  • Uverejnené
    27/12/2022
  • Lehota
    15/02/2023
  • Otváranie ponúk
    21/02/2023
  • Udelenie zákazky
    28/09/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI45 Frosinone
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71240000 Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
744,086.65 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
627,248.58 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.acquistinretepa.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/02/2023 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
744,086.65 EUR
Konečná hodnota zákazky
627,248.58 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sidoti Engineering SRL
Poštová adresa:
Mesto: Albano Laziale
PSČ:
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.