Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Farmaceutické výrobky

  • Uverejnené
    27/09/2018
  • Lehota
    06/11/2018
  • Otváranie ponúk
    06/11/2018
  • Udelenie zákazky
    31/12/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Miesto plnenia
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
527,122.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
526,300.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
DZP.262.130.2018
Opis

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Poštová adresa: ul. Banacha 1A
Mesto: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 02-097
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Hlavná adresa: http://spcsk.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/11/2018 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.