Publications Office of the EU
Maďarsko-Budapešť: Koľajnice a ich príslušenstvo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Budapešť: Koľajnice a ich príslušenstvo

  • Uverejnené
    08/04/2016
  • Lehota
    17/05/2016
  • Udelenie zákazky
    28/12/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Miesto plnenia
NUTS code: HU110 Budapest
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HU110 Budapest
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34946110 Koľajnice
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Villamosvasúti nagypanel elemek beszerzése.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vnútroštátne registračné číslo: AK01331
Poštová adresa: Akácfa utca 15.
Mesto: Budapest
Kód NUTS: HU101
PSČ: 1072
Krajina: HUN
Kontaktná osoba: Gazdasági Igazgatóság Beszerzési Főosztály, Schifner Marianna főosztályvezető
Hlavná adresa: http://www.bkv.hu
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Baum-Beton Konzorcium vezetője Baum Kft.
Poštová adresa: Ráday Gedeon utca 89.
Mesto: Budapest
PSČ: 1183
Krajina: HUN

Oficiálny názov: konzorciumi tag: Beton-Star Univerzális Betonszerkezet Gyártó és Kivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštová adresa: István Király krt. 24.
Mesto: Kecskemét
PSČ: 6000
Krajina: HUN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.