Publications Office of the EU
Nemecko-Ludwigshafen: Tepelnoizolačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Ludwigshafen: Tepelnoizolačné práce

  • Uverejnené
    08/12/2020
  • Lehota
    26/01/2021
  • Zrušené
    02/04/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
St. Marien- und St. Annastiftskrankenhaus
Miesto plnenia
NUTS code: DEB34 Ludwigshafen am Rhein, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEB34 Ludwigshafen am Rhein, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45321000 Tepelnoizolačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
0119.00_11 VE_308_Wärmedämmverbundsystem
Opis

St. Marien- und Annastiftskrankenhaus
Zukunftsprojekt Mensch + Gesundheit
Anbau Bauteil G und Umbau Bauteil F
Gewerk VE_314 Wärmedämmverbundsystem

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y54DQ35
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/01/2021 10:30
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.