Publications Office of the EU
Doručovateľské služby Belgicko/ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Doručovateľské služby Belgicko/

  • Udelenie zákazky
    05/01/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AQUON
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64100000 Poštové a doručovateľské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
770,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Platnosť súčasnej dohody o kuriérskych službách (chladená doprava) uplynie 31. decembra 2023. Z tohto dôvodu sa na trh uvádza nová verejná súťaž. Zmluva pozostáva z týchto prvkov: Odber vzoriek z chladiacich jednotiek na príslušných miestach; Chladená preprava vzoriek medzi rôznymi miestami spoločnosti AQUON, — Vrátenie vzoriek chladiacim jednotkám na mieste príjmu; — Dodanie prázdnych obalov zákazníkom spoločnosti AQUON. Záloha sa odoberá z jednej z lokalít AQUON; — Dodávky rôznym dodávateľom. Verejný obstarávateľ má v úmysle zadať zákazku na základe najlepších PKV, pričom kvalitatívny aspekt zohľadňuje 40 % a cenu 60 %. Má v úmysle uzavrieť dohodu s jedným dodávateľom s možnosťou predĺženia o 4 roky + 2 x 1 rok. Celkové trvanie maximálne 6 rokov. Ďalšie informácie o zákazke a postupe nájdete v príručke k ponukám. Odhad je približne 1 232 000 EUR bez DPH na celé šesťročné zmluvné obdobie.
Belgicko/

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
770,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Schotpoort Connect B.V.
Poštová adresa:
Mesto: EERBEEK
PSČ: 6961EG
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.