Publications Office of the EU
Španielsko-Barcelona: Služby sociálnej pomoci s ubytovaním - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Barcelona: Služby sociálnej pomoci s ubytovaním

  • Oznámenie výsledkov
    15/07/2019
  • Odhad zverejnenia
    06/09/2019
  • Uverejnené
    18/11/2020
  • Lehota
    30/11/2020
  • Otváranie ponúk
    07/12/2020
  • Udelenie zákazky
    04/02/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Institut Municipal de Serveis Socials
Miesto plnenia
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85311000 Služby sociálnej pomoci s ubytovaním
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,219,344.76 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,528,241.66 EUR
Referenčné číslo ponuky
20190336
Opis

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Institut Municipal de Serveis Socials
Poštová adresa: C/ València, 344
Mesto: Barcelona
Kód NUTS: ES511
PSČ: 08009
Krajina: ESP
Hlavná adresa: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/12/2020 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,219,344.76 EUR
Konečná hodnota zákazky
2,528,241.66 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Poštová adresa:
Mesto: Barcelona
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.