Publications Office of the EU
Direct award of contracts for the provision of Accommodation and ancillary services for refugees arriving in Ireland as a result of the Ukrainian conflict - Q3 2024 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Direct award of contracts for the provision of Accommodation and ancillary services for refugees arriving in Ireland as a result of the Ukrainian conflict - Q3 2024

  • Udelenie zákazky
    15/11/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: IE061 Dublin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
55110000 Hotelové ubytovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
7,658,087.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Ukraine Q3 2024
Opis

The services which are subject to these contracts are Accommodation and ancillary services for refugees arriving in Ireland as a result of the Ukrainian conflict include: • Catering services • Cleaning, • laundry facilities; • The provision of certain consumables; • Security services

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
7,658,087.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Vesada Private Limited
Poštová adresa:
Mesto: Mayo
PSČ: F26 EP90
Krajina:
Oficiálny názov: Earagail Ros Teoranta
Poštová adresa:
Mesto: Donegal
PSČ: F92 AP60
Krajina:
Oficiálny názov: Kilsarn Warmer Homes Limited
Poštová adresa:
Mesto: Longford
PSČ: N39 C8YO
Krajina:
Oficiálny názov: Drommore Country House Limited
Poštová adresa:
Mesto: Listowel, Kerry
PSČ: R14 EH39
Krajina:
Oficiálny názov: Nan Hospitality Limited
Poštová adresa:
Mesto: Kerry
PSČ: V93 A218
Krajina:
Oficiálny názov: iNua Limerick General Partner Limited
Poštová adresa:
Mesto: Limerick
PSČ: V94 YA 2R
Krajina:
Oficiálny názov: Sean Doyle Developments Limited
Poštová adresa:
Mesto: Wexford
PSČ: Y25 F9X7
Krajina:
Oficiálny názov: Cnoc Na Riabh Limited
Poštová adresa:
Mesto: Sligo
PSČ: F91 V651
Krajina:
Oficiálny názov: Dromara Trading Limited
Poštová adresa:
Mesto: Sligo
PSČ: F91 WP6N
Krajina:
Oficiálny názov: Tralo Limited
Poštová adresa:
Mesto: Offaly
PSČ: E53 WK16
Krajina:
Oficiálny názov: Agha Dev Bond Street Limited
Poštová adresa:
Mesto: Kerry
PSČ: V93 CF44
Krajina:
Oficiálny názov: GDM Construction Limited
Poštová adresa:
Mesto: Sligo
PSČ: F45Y924, F45HK09, F45X362, F45HC99, F45E544, F45YK11
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.