Publications Office of the EU
Nakup sijalk - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nakup sijalk

  • Uverejnené
    03/06/2026
  • Lehota
    06/07/2026
  • Otváranie ponúk
    06/07/2026
  • Udelenie zákazky
    04/08/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31000000 Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
JN-74763 (LPT-57/26)
Opis

Opis naveden v razpisni dokumentaciji.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74763
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74763
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/07/2026 11:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Opis naveden v razpisni dokumentaciji.
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: WATT ELEKTRO trgovsko podjetje z elektromaterialom d.o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Trzin
PSČ: 1236
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.