Publications Office of the EU
Belgicko-Gilly: Kamera používajúca žiarenie gama - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgicko-Gilly: Kamera používajúca žiarenie gama

  • Uverejnené
    17/02/2023
  • Lehota
    27/04/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Grand Hôpital de Charleroi
Miesto plnenia
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33111620 Kamera používajúca žiarenie gama
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Grand Hôpital de Charleroi-NH-2022-012-PB/IH-F02_1
Opis

Fourniture, installation, mise en service de 2 Spect-CT pour le service de médecine-nucléaire sur le nouveau site hospitalier Les Viviers.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Grand+H%C3%B4pital+de+Charleroi-NH-2022-012-PB%2FIH-F02
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.