Publications Office of the EU
Uzavretie rámcovej dohody o dodávke vlnitej ocele, zváraných ôk a valcovanej ocele v autonómnom spoločenstve Murcia v rámci plánu obnovy, transformácie a odolnosti financovaného Európskou úniou – NextGenerationEU a iných objednávok. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Uzavretie rámcovej dohody o dodávke vlnitej ocele, zváraných ôk a valcovanej ocele v autonómnom spoločenstve Murcia v rámci plánu obnovy, transformácie a odolnosti financovaného Európskou úniou – NextGenerationEU a iných objednávok.

  • Uverejnené
    27/10/2025
  • Lehota
    11/11/2025
  • Otváranie ponúk
    14/11/2025
  • Udelenie zákazky
    23/01/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
14622000 Oceľ
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
TSA0081784
Opis

Uzavretie rámcovej dohody o dodávke vlnitej ocele, zváraných ôk a valcovanej ocele v autonómnom spoločenstve Murcia v rámci plánu obnovy, transformácie a odolnosti financovaného Európskou úniou – NextGenerationEU a iných objednávok.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/11/2025 14:30
Miesto plnenia
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Precio.
Váha (percentá, presne): 100
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Poštová adresa:
Mesto: SAN JOSE DE LA RINCONADA
PSČ: 41300
Krajina:
Oficiálny názov: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Poštová adresa:
Mesto: Olula Del Río
PSČ: 04860
Krajina:
Oficiálny názov: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Poštová adresa:
Mesto: Zamora
PSČ: 49023
Krajina:
Oficiálny názov: Ilitragua sl
Poštová adresa:
Mesto: Elche
PSČ: 03292
Krajina:
Oficiálny názov: PERFILES Y PLACAS S.L.
Poštová adresa:
Mesto: SEVILLA
PSČ: 41092
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.