Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Oprava havarijného vlaku ÖBB 9481 4746 602 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

(Provia-ID 114114) Oprava havarijného vlaku ÖBB 9481 4746 602

  • Udelenie zákazky
    03/05/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ÖBB-Technische Services-GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: anyw
Sídlo kupujúceho
NUTS code: AT130 Wien
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50220000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa železníc a iných zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
495,345.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
ProVia-ID 114114
Opis

O Zistenie o Demontáž a montáž príslušných častí, Príprava na výmenu profilu v konštrukcii karosérie o Čiastočná výmena extrudovaného profilu vrátane náhradného plniaceho zariadenia a sacieho, splachovacieho zariadenia o Výmena horných dlhých nosníkov o Opravy náterov o uvedenie celého vlaku do prevádzky

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Preis
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
495,345.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Siemens Mobility Austria GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Wien
PSČ: 1210
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.