Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofia: Farmaceutické výrobky

  • Uverejnené
    24/11/2018
  • Lehota
    14/01/2019
  • Otváranie ponúk
    15/01/2019
  • Udelenie zákazky
    25/06/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД
Miesto plnenia
NUTS code: BG411 София (столица)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
12,000,299.44 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
8,859,263.62 BGN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
12
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Доставка на лекарствени средства за нуждите на „УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД за период от 2 години

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД
Vnútroštátne registračné číslo: 130345786
Poštová adresa: бул. „Тотлебен“ № 21
Mesto: София
Kód NUTS: BG411
PSČ: 1606
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Христина Лекова
Hlavná adresa: https://pirogov.eu/bg/.
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/01/2019 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.