Publications Office of the EU
Francúzsko-Tarbes: Opravy a údržba nádrží - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Tarbes: Opravy a údržba nádrží

  • Uverejnené
    08/06/2020
  • Lehota
    06/07/2020
  • Udelenie zákazky
    18/12/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50514200 Opravy a údržba nádrží
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
390,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
390,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
20dsp001
Opis

La procédure de publicité et de mise en concurrence est régie par les dispositions des articles L. 1411-1 et suivants et R. 1411-1 et suivants du code général des collectivités territoriales. Au vu du montant global du contrat de concession, la procédure de mise en concurrence sera celle dite «ouverte». Les candidatures et les offres seront donc à remettre à la même date de manière concomitante. Sur cette base, elle dressera la liste des candidats admis en fonction de leurs garanties professionnelles et financières, de leur respect de l'obligation d'emploi des travailleurs handicapés prévue à l'article L. 5212-2 à 4 du code du travail et de leur aptitude à assurer la continuité du service public et l'égalité des usagers.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
390,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
390,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Compagnie d'aménagement des Coteaux de Gascogne
Poštová adresa: chemin de Lalette
Mesto: Tarbes
PSČ: 65000
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.