Publications Office of the EU
Poľsko-Lublin: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Lublin: Farmaceutické výrobky

  • Uverejnené
    07/02/2017
  • Lehota
    16/03/2017
  • Otváranie ponúk
    16/03/2017
  • Udelenie zákazky
    09/05/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL814 Lubelski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,339,765.50 PLN
Počet častí
11
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dostawa płynów infuzyjnych i produktów leczniczych do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego – 11 zadań.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
Poštová adresa: ul. Staszica 16
Mesto: Lublin
Kód NUTS: PL314
PSČ: 20-081
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Ewa Dorosz
Hlavná adresa: http://www.spsk1.lublin.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/03/2017 09:00
Miesto plnenia
Kód CPV

33600000 - Farmaceutické výrobky

33690000 - Rôzne liečivá

33692000 - Lekárske roztoky

Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.