Publications Office of the EU
„Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) и упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обекти на община Берковица по обособени позиции“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) и упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обекти на община Берковица по обособени позиции“

  • Uverejnené
    08/11/2024
  • Lehota
    06/12/2024
  • Otváranie ponúk
    09/12/2024
  • Udelenie zákazky
    18/05/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ОБЩИНА БЕРКОВИЦА
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG312 Монтана
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71521000 Stavebný dozor na stavenisku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
52,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
439921
Opis

„Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) и упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обекти на община Берковица по обособени позиции“, както следва: Обособена позиция № 1 „Упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обект: „Изграждане на ново заведение, предоставящо социална услуга за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в поземлен имот 03928.507.487 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Берковица“; Обособена позиция № 2: Обособена позиция № 2. „Упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обект: „Изграждане на ново заведение, предоставящо социална услуга за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в поземлен имот 03928.507.488 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Берковица“; Обособена позиция № 3: „Упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обект: „Изграждане на две нови заведения, предоставящи социални услуги за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в с. Бистрилица, община Берковица“; Обособена позиция № 4: „Упражняване на строителен надзор при изпълнение на СМР на обект: „Ремонт и преустройство на съществуваща сграда за изграждане на център за специализирана подкрепа за лица с увреждания и техните семейства“ в гр. Берковица“; Обособена позиция № 5: „Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционен проект (ОСИП) за обект: „Изграждане на ново заведение, предоставящо социална услуга за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в поземлен имот 03928.507.487 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Берковица“; Обособена позиция № 6: „Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) на обект: „Изграждане на ново заведение, предоставящо социална услуга за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в поземлен имот 03928.507.488 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Берковица“; Обособена позиция № 7: „Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) на обект: „Изграждане на две нови заведения, предоставящи социални услуги за резидентна грижа за пълнолетни лица с деменция в с. Бистрилица, община Берковица“; Обособена позиция № 8: „Изготвяне на доклад за оценка на съответствието на инвестиционни проекти (ОСИП) на обект: „Ремонт и преустройство на съществуваща сграда за изграждане на център за специализирана подкрепа за лица с увреждания и техните семейства“ в гр. Берковица“. Забележка: На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП възложителят възлага обособени позиции № 5, № 6, № 7 и № 8 по реда, валиден за индивидуалната стойност на всяка една от тях, а именно чрез директно възлагане по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/439921
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://app.eop.bg/today/439921
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/12/2024 13:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.