Publications Office of the EU
Renovácia rozvádzača R 15 kV v Štetíne pre pobočku spoločnosti PGE Energia Ciepła S.A. v Štetíne - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Renovácia rozvádzača R 15 kV v Štetíne pre pobočku spoločnosti PGE Energia Ciepła S.A. v Štetíne

  • Uverejnené
    15/03/2024
  • Lehota
    16/04/2024
  • Otváranie ponúk
    16/04/2024
  • Udelenie zákazky
    20/06/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
PGE Energia Ciepła S.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50532400 Opravy a údržba zariadení na rozvod elektrickej energie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
393,000.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
POST/PEC/PEC/UZI/00215/2024
Opis

Renovácia rozvádzača R 15 kV v Štetíne pre pobočku spoločnosti PGE Energia Ciepła S.A. v Štetíne

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/04/2024 12:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Cena oferty - 100% Szczegóły dotyczące kryteriów oceny ofert zawarto w pkt. 24 SWZ
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
393,000.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Lider konsorcjum: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Toruń
PSČ: 87-100
Krajina:
Oficiálny názov: Partner konsorcjum: Brepo Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Mikołów
PSČ: 43-196
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.