Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Kingston upon Thames: Dopravné služby (bez prepravy odpadu) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené kráľovstvo-Kingston upon Thames: Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

  • Udelenie zákazky
    19/09/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Sutton and Achieving for Children
Miesto plnenia
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,435.71
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,435.71 GBP
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Royal Borough of Kingston.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,435.71
Konečná hodnota zákazky
2,435.71 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KB Radio Cars Ltd
Poštová adresa: 225 Kingston Road
Mesto: New Malden
PSČ: KT3 3SZ
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.