Publications Office of the EU
Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2026/2027 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2026/2027 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych)

  • Uverejnené
    18/06/2026
  • Lehota
    20/07/2026
  • Otváranie ponúk
    20/07/2026
  • Udelenie zákazky
    26/08/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gmina Przemęt
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL417 Leszczyński
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
678,915.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Przemęt w roku szkolnym 2026/2027 w ramach komunikacji regularnej (zakup biletów miesięcznych)”. 3.2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających z terenu Gminy Przemęt do szkół podstawowych i przedszkoli, w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie do placówek oświatowych na terenie Gminy Przemęt na podstawie ustalonego rozkładu jazdy na liniach komunikacyjnych na wyznaczonych trasach i przystankach, których cena biletów powinna uwzględniać uprawnienia dzieci do zniżek i ulg wynikających z przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz. U. z 2024 r., poz. 380 ze zm.). 3.3. Placówki oświatowe, które będą obsługiwane w ramach przedmiotowego zamówienia w granicach ustalonych obwodów oraz według wstępnie określonych tras i godzin (Załącznik nr 10 do SWZ): 3.3.1. Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu oraz Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Buczu obwód: Barchlin, Biskupice, Bucz, Bucz Nowy, Bucz Dębina, Popowo Stare, Poświętno, Sączkowo, Sokołowice; 3.3.2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie obwód: Borek, Siekowo, Kluczewo; 3.3.3. Zespół Szkół w Przemęcie oraz Przedszkole Samorządowe w Przemęcie obwód: Błotnica, Olejnica, Perkowo, Przemęt, Radomierz, Siekówko, Starkowo; 3.3.4. Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze obwód: Górsko, Kaszczor, Osłonin, Wieleń; 3.3.5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach oraz Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Mochach, Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi obwód: Nowa Wieś, Mochy, Solec, Solec Nowy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328771
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328771
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/07/2026 11:30
Metóda zadávania zákazky
Norma emisji spalin
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
678,915.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ANDRE-BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštová adresa:
Mesto: Olsztyn
PSČ: 10-413
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.