Publications Office of the EU
Poľsko-Bełżyce: Odpratávanie ľadu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Bełżyce: Odpratávanie ľadu

  • Uverejnené
    26/09/2017
  • Lehota
    27/10/2017
  • Otváranie ponúk
    27/10/2017
  • Udelenie zákazky
    22/11/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Miesto plnenia
NUTS code: PL814 Lubelski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL814 Lubelski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90630000 Odpratávanie ľadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,132,630.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
6
Referenčné číslo ponuky
BiZP.2720-30/17 BiZP.2720-30/17
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Poštová adresa: ul. Żeromskiego 3
Mesto: Bełżyce
Kód NUTS: PL814
PSČ: 24-200
Krajina: POL
Hlavná adresa: www.zdplublin.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/10/2017 10:30
Miesto plnenia
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.