Publications Office of the EU
Služba údajov o mobilite pre sudcov a Generálnu súdnu radu. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Služba údajov o mobilite pre sudcov a Generálnu súdnu radu.

  • Oznámenie výsledkov
    16/04/2024
  • Uverejnené
    17/06/2024
  • Lehota
    01/07/2024
  • Otváranie ponúk
    08/07/2024
  • Udelenie zákazky
    08/10/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Consejo General del Poder Judicial
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64200000 Telekomunikačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,041,984.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
24/018.0
Opis

Služba údajov o mobilite pre sudcov a Generálnu súdnu radu.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/07/2024 12:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Precio.
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Volumen de datos (Gb) -mínimo 40 Gb-.
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Gestión del proyecto.
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Plataforma de gestión.
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Seguridad.
Váha (percentá, presne): 10
Odhadovaná hodnota
1,041,984.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ORANGE ESPAGNE, S.A.U.
Poštová adresa:
Mesto: POZUELO DE ALARCÓN
PSČ: 28223
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.