Publications Office of the EU
Poľsko-Czempiń: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Czempiń: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    27/09/2016
  • Lehota
    08/11/2016
  • Udelenie zákazky
    28/12/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Miesto plnenia
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,293,398.41 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,177,698.70 PLN
Referenčné číslo ponuky
CZO.271.14.2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Poštová adresa: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Mesto: Czempiń
Kód NUTS: PL41
PSČ: 64-020
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Hlavná adresa: http://www.selekt.czempin.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,293,398.41 PLN
Konečná hodnota zákazky
3,177,698.70 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Szałwiowa 34 A/2
Mesto: Plewiska
PSČ: 62-064
Krajina: POL

Oficiálny názov: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Szałwiowa 34 A/2
Mesto: Plewiska
PSČ: 62-064
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.