Publications Office of the EU
Švajčiarsko-Zürich: Kondenzátory s kvapalným dielektrikom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švajčiarsko-Zürich: Kondenzátory s kvapalným dielektrikom

  • Uverejnené
    14/01/2022
  • Lehota
    24/02/2022
  • Otváranie ponúk
    25/02/2022
  • Udelenie zákazky
    17/06/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz) Finanzen und Controlling Projekteinkauf, FEP
Miesto plnenia
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31171000 Kondenzátory s kvapalným dielektrikom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
15,445,010.00 CHF
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dreiphasen-Reguliertransformatoren 250 MVA, 250/170/24 kV

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz) Finanzen und Controlling Projekteinkauf, FEP
Poštová adresa: Tramstrasse 35
Mesto: Zürich
Kód NUTS: CH0
PSČ: CH-8050
Krajina: CHE
Kontaktná osoba: Daniel Metzger
Hlavná adresa: https://www.simap.ch
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/02/2022 23:59
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
15,445,010.00 CHF
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Hitachi Energy Switzerland AG
Poštová adresa: Bruggerstrasse 72
Mesto: Baden
PSČ: 5400
Krajina: CHE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.